مجله طراحی
مجله طراحی
Shisha

Shapes hookah

Shisha 1) طراحی منحصر به فرد 2) استفاده گسترده از فولاد ضد زنگ 3) شیشه دمیده دستی برای حداکثر دود / تماس مایع به شکل 4) آبپاش در نوک بنزین برای تماس حتی بیشتر با دود / مایع 5) شیر را می توان با شیلنگ دوم جایگزین کرد 6) کاسه توتون و تنباکو برای دود طولانی تر شکل می گیرد ، اما مانع از گرمای بیش از حد دخانیات می شود ، تنباکو نیازی به کرنش ندارد 7) همه اتصالات دارای پیچ و مهره هستند 8) شیلنگ از سیلیکون درجه مواد غذایی برخلاف شیلنگهای سنتی که می توان آن را با تعداد زیادی شستشو داد هیچگونه خطری از زنگ زدگی یا پوسیدگی وجود ندارد ، سیلیکون طعم دهنده ها را جذب نمی کند

نام پروژه : Shapes hookah, نام طراحان : Shapes, Forta Group llc, نام مشتری : Shapes hookahs.

Shapes hookah Shisha

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.