مجله طراحی
مجله طراحی
سنجاق سینه

Chiromancy

سنجاق سینه هر شخص منحصر به فرد و اصلی است. این حتی در الگوهای موجود در انگشتان ما مشهود است. خطوط رسم شده و علائم دست ما نیز کاملاً اصلی است. علاوه بر این ، هر شخص طیف وسیعی از سنگ ها را دارد که از نظر کیفیت نزدیک به آنهاست یا به رویدادهای شخصی مرتبط است. همه این ویژگی ها ناظران متفکر را بسیار آموزنده و جذاب می بخشد ، که اجازه می دهد تا بر اساس این خطوط و علائم چیزهای فردی ، جواهرات شخصی ایجاد شود. این نوع از زیور آلات و جواهرات - کد هنر شخصی شما را تشکیل می دهد

نام پروژه : Chiromancy, نام طراحان : Victor A. Syrnev, نام مشتری : Uvelirnyi Dom VICTOR.

Chiromancy سنجاق سینه

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.