مجله طراحی
مجله طراحی
نیمکت پارک

S-Clutch

نیمکت پارک نیمکت S-Clutch نام خود را از کیسه های کلاچ گرفته می کند ، زیرا الهام بخش خود از یک نماد شیک و سهم مهم آن در دسترسی و سبک است. S-ناشی از پناهگاه ، ولگرد ، خیابان ، آفتاب و فضا است. این نیمکت است که آرزو می کند با در نظر گرفتن ارزش های اصلی همزیستی و موجودیت هماهنگ ، به لهجه های رنگی و انسانی تر به باغ های شهری اضافه کند. در حالی که از رنگ غریب و غریب موجود در اتاق کودک استفاده می کند ، رویکردی بازیگوشانه به زندگی شهری ترویج می کند که به معنای واقعی کلمه باید جدی گرفته شود.

نام پروژه : S-Clutch, نام طراحان : Helen Brasinika, نام مشتری : BllendDesignOffice.

S-Clutch نیمکت پارک

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.