مجله طراحی
مجله طراحی
دستبند

Fred

دستبند دستبند و النگو انواع مختلفی وجود دارد: طراحان ، طلایی ، پلاستیکی ، ارزان و گران قیمت ... اما زیبا به همان اندازه که هستند ، همه آنها همیشه دستبندهای ساده و تنها هستند. فرد چیز دیگری است. این دکمه های دکمه ای در سادگی خود بیگانگان دوران قدیم را زنده می کنند ، اما مدرن هستند. آنها را می توان بر روی دستهای لخت و همچنین پیراهن ابریشمی یا ژاکت سیاه پوشید ، و همیشه به شخص لباسی که می پوشید لمس کلاس می کند. این دستبندها بی نظیر هستند زیرا به صورت جفت در می آیند. آنها بسیار سبک هستند که پوشیدن آنها را ناخوشایند می کند. با پوشیدن آنها ، به زودی متوجه می شوید!

نام پروژه : Fred, نام طراحان : Diana Sokolic, نام مشتری : .

Fred دستبند

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.