مجله طراحی
مجله طراحی
جواهرات

Melek Taus

جواهرات در یک ایدئولوژی خاص ، جهان دنیا را تحت مراقبت هفت فرشته مقدس قرار می دهد. Melek Taus یا فرشته طاووس بزرگترین و اولین کسی است که از نور خدا به شکل رنگین کمان بیرون می آید. در مجموع این هفت فرشته هفت رنگ رنگین کمان هستند که ملک تاوس به رنگ آبی است. وقتی ملك طوس از تعظیم در برابر آدم خودداری كرد ، از بهشت فرو رفت. او از گناه غرور خود توبه کرد و 7000 سال گریه کرد ، اشکهایش آتشهای جهنم را خاموش کرد. Melek Taus به عنوان رئیس فرشتگان مورد عفو و مجدداً قرار گرفت. Melek Taus نمایانگر خدا است که کیهان را از EGG Cosmic ایجاد کرده است.

نام پروژه : Melek Taus, نام طراحان : Samira Mazloom, نام مشتری : Samira.Mazloom Jewellery.

Melek Taus جواهرات

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.