مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی داخلی خرده فروشی

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom

طراحی داخلی خرده فروشی مشتری به دنبال طراحی خلاقانه است تا به خوبی از برند استفاده کند. نام Hiveometric با دو کلمه "کندو" و "هندسی" شکل می گیرد که به سادگی مفهوم اصلی را بیان می کند و طراحی را تجسم می کند. این طراحی با الهام از محصول قهرمان این برند ، یک هاب برقی به شکل لانه زنبوری است. به عنوان یک خوشه از لانه زنبوری ، ویژگی های دیوار و سقف در پایان های شسته و رفته به صورت یکپارچه به اشکال هندسی پیچیده وصل و درهم می شود. خطوط ظریف و تمیز هستند و در نتیجه ظاهری مدرن براق برای نماد تخیل و خلاقیت بی نهایت ایجاد می شود.

نام پروژه : Hiveometric - Kuppersbusch Showroom, نام طراحان : Alain Wong, نام مشتری : .

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom طراحی داخلی خرده فروشی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.