مجله طراحی
مجله طراحی
طراحی داخلی خرده فروشی

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom

طراحی داخلی خرده فروشی مشتری به دنبال طراحی خلاقانه است تا به خوبی از برند استفاده کند. نام Hiveometric با دو کلمه "کندو" و "هندسی" شکل می گیرد که به سادگی مفهوم اصلی را بیان می کند و طراحی را تجسم می کند. این طراحی با الهام از محصول قهرمان این برند ، یک هاب برقی به شکل لانه زنبوری است. به عنوان یک خوشه از لانه زنبوری ، ویژگی های دیوار و سقف در پایان های شسته و رفته به صورت یکپارچه به اشکال هندسی پیچیده وصل و درهم می شود. خطوط ظریف و تمیز هستند و در نتیجه ظاهری مدرن براق برای نماد تخیل و خلاقیت بی نهایت ایجاد می شود.

نام پروژه : Hiveometric - Kuppersbusch Showroom, نام طراحان : Alain Wong, نام مشتری : .

Hiveometric - Kuppersbusch Showroom طراحی داخلی خرده فروشی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.