مجله طراحی
مجله طراحی
فروشگاه رسانه ها

Our House

فروشگاه رسانه ها مفهوم "خانه ما" تجربه‌ی خرید را هر چند طراحی خلاقانه ، فناوری دیجیتالی برجسته و لمس جادوی ویرجین برای ایجاد یک محیط خرده فروشی مانند هیچ کس دیگر بازسازی می کند. مشتریان رویکرد توسط ریچارد برانسون ، مو فرح ، اوسین بولت یا حتی T-Rex از یک درب دیجیتال HD استقبال می شوند. این حس تئاتر و شخصیت ، دروازه ای را برای مشتریان فراهم می کند تا دنیای جدیدترین خدمات سرگرمی و ارتباطات از ویرجین مدیا را کشف کنند.

نام پروژه : Our House, نام طراحان : Allen International, نام مشتری : allen international.

Our House فروشگاه رسانه ها

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.