مجله طراحی
مجله طراحی
اسباب بازی

Movable wooden animals

اسباب بازی تنوع اسباب بازی های حیوانات با روش های مختلف ، ساده اما سرگرم کننده در حال حرکت است. اشکال انتزاعی حیوانات کودکان را تصور می کند. 5 گروه در این گروه وجود دارند: خوک ، اردک ، زرافه ، حلزون و دایناسور. هنگامی که آن را از روی میز انتخاب می کنید ، سر اردک از راست به چپ حرکت می کند ، به نظر می رسد "نه" برای شما می گوید؛ سر زرافه می تواند از بالا و پایین حرکت کند. بینی های خوک ، سر حلزون و دایناسور هنگامی که دم خود را می چرخانید از داخل به بیرون حرکت می کنند. همه حرکات باعث می شود مردم لبخند بزنند و کودکان را به سمت راه های مختلف مانند کشیدن ، فشار ، چرخاندن و غیره سوق دهند.

نام پروژه : Movable wooden animals, نام طراحان : Sha Yang, نام مشتری : Shayang Design Studio.

Movable wooden animals اسباب بازی

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.