مجله طراحی
مجله طراحی
لامپ در حال رشد

BB Little Garden

لامپ در حال رشد این پروژه پیشنهاد می کند از این استفاده جدید که تجربه آشپزی حسی کاملتری را ارائه می دهد ، پشتیبانی کند. باغ کوچک BB یک لامپ در حال رشد و تابش است که مایل به بررسی مجدد محل گیاهان معطر داخل آشپزخانه است. این یک جلد با خطوط روشن است ، به عنوان یک شیء مینیمالیستی واقعی. طراحی براق به خصوص مورد استفاده قرار گرفته است تا با انواع محیط های داخلی تطبیق داده شود و یک یادداشت ویژه به آشپزخانه ببخشد. باغ کوچک BB چارچوبی برای گیاهان است ، خط خالص آن ها را بزرگ می کند و خواندن را مختل نمی کند.

نام پروژه : BB Little Garden, نام طراحان : Martouzet François-Xavier, نام مشتری : Hall Design.

BB Little Garden لامپ در حال رشد

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.