مجله طراحی
مجله طراحی
Bistro

Ubon

Bistro Ubon یک بستر تایلندی است که در هسته اصلی شهر کویت واقع شده است. مشرف به خیابان فهد آل سلیم است ، خیابانی که به خاطر تجارت خود در روزها احترام گذاشته است. برنامه فضایی این bistro نیاز به یک طراحی کارآمد برای کلیه مناطق آشپزخانه ، انبارداری و توالت دارد. ایجاد یک فضای ناهار خوری بزرگ. برای تحقق این امر ، داخلی کار می کند که با عناصر ساختاری موجود به شکلی هماهنگ و یکپارچه انجام شود.

نام پروژه : Ubon, نام طراحان : Rashed Alfoudari, نام مشتری : .

Ubon Bistro

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.