مجله طراحی
مجله طراحی
میز جانبی

Chandelier table

میز جانبی میز جانبی تزئینی. این میز ظریف یک همراه کامل و شریک کامل برای لوستر کلر د لون است. بنابراین نام آن "جدول لوستر" است. کیفیت "تقریباً آنجا" توسط حکاکی ظریف و شبیه توری تأکید می شود. مانند بسیاری از محصولات طراحی شده توسط ACCENT ، آن را به صورت تخت تحویل می دهیم ، بنابراین مقداری مونتاژ توسط مصرف کننده نهایی لازم است ، یادآوری کاهش CO2 به عنوان یک طراحی یکپارچه. یک افزودنی زیبا و مفید برای هر اتاق خواب یا اتاق نشیمن.

نام پروژه : Chandelier table, نام طراحان : Claire Requa, نام مشتری : Accent Aps.

Chandelier table میز جانبی

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.