مجله طراحی
مجله طراحی
مجموعه حمام

FRACTURE

مجموعه حمام سبک منحصر به فرد از سرویس های بهداشتی و سرامیکی ، طراحی چشمگیر خطوط شیشه ای شکستگی نظر Deconstructivism… شکست شکست یکپارچگی اجزای سازه ، بازی ها روی سطوح ، برای ساختن عناصر طراحی هندسی مانند خارجی محصولات و حرکت سبک ساختارشکن مبتنی بر این سریال به عنوان نمونه ای از شکستگی بیین با یکی از سریال های قابل توجه روبرو شد.

نام پروژه : FRACTURE, نام طراحان : Bien Seramik Design Team, نام مشتری : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

FRACTURE مجموعه حمام

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.