مجله طراحی
مجله طراحی
کاشی و سرامیک

eramosa

کاشی و سرامیک Eramosa: Masculine… سری با رنگ های طبیعی و گرم گرم ، حاوی تضاد نرم و مطبوع است و با دامنه استفاده گسترده آن گزینه های مختلفی را روشن می کند. سری هایی که طبیعی بودن را تا آخرین لحظه حفظ می کنند و دارای ابعاد کاشی کف 21 63 63 و 40 x 40 ابعاد کاشی کف تولید شده ، اصلاح می شوند و مزایای فن آوری دیجیتال را نشان می دهد. دکوراسیون های Eddera و Leef به اندازه 21x63 به سادگی این سریال می افزاید.

نام پروژه : eramosa, نام طراحان : Bien Seramik Design Team, نام مشتری : BİEN SERAMİK SAN.VE TİC.A.Ş..

eramosa کاشی و سرامیک

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.