مجله طراحی
مجله طراحی
توپوگرافی مصنوعی

Artificial Topography

توپوگرافی مصنوعی مبلمان بزرگ مانند غار این پروژه برنده جایزه است که در مسابقات بین المللی کانتینر جایزه بزرگ هنر را بدست آورد. ایده من این است که حجم داخل یک ظرف را خالی کنید تا فضای بی نظیری مانند یک غار ایجاد شود. فقط از مواد پلاستیکی ساخته شده است. حدود 1000 ورقه از مواد پلاستیکی نرم با ضخامت 10 میلی متر به صورت خط خطی برش داده شده و مانند لایه لایه بندی شدند. این نه تنها هنر بلکه مبلمان بزرگ است. زیرا تمام قسمت ها مانند یک مبل نرم هستند و فردی که وارد این فضا می شود می تواند با پیدا کردن مکانی مناسب برای فرم بدن خود ، استراحت کند.

نام پروژه : Artificial Topography, نام طراحان : Ryumei Fujiki and Yukiko Sato, نام مشتری : .

Artificial Topography توپوگرافی مصنوعی

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.