مجله طراحی
مجله طراحی
تلویزیون تحت رهبری 46 اینچ که از پخش Hd پشتیبانی

V TV - 46120

تلویزیون تحت رهبری 46 اینچ که از پخش Hd پشتیبانی از سطوح بازتابنده و جلوه های آینه الهام گرفته شده است. درپوش پشتی عقب از فناوری قالب تزریق پلاستیک ساخته شده است. قسمت میانی از ریخته گری ورق فلزی تولید می شود. پایه پشتیبان مخصوصاً با شیشه ای است که از پشت و گردن trasnparent با جزئیات حلقه روکش شده با کروم طراحی شده است. سطح براق مورد استفاده در سطوح از طریق فرآیندهای رنگ آمیزی ویژه بدست آمده است.

نام پروژه : V TV - 46120, نام طراحان : Vestel ID Team, نام مشتری : .

V TV - 46120 تلویزیون تحت رهبری 46 اینچ که از پخش Hd پشتیبانی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.