مجله طراحی
مجله طراحی
طرح بسته بندی آبجو باواریایی

AEcht Nuernberger Kellerbier

طرح بسته بندی آبجو باواریایی در زمان قرون وسطی ، کارخانه های آبجوسازی محلی اجازه دادند آبجوخانه های شما در زیر انبارهای قلعه نورنبرگ بیش از 600 سال قدمت داشته باشند. با احترام به این تاریخچه ، بسته بندی "AEcht Nuernberger Kellerbier" نگاهی اصیل به گذشته می اندازد. برچسب آبجو نقاشی دستی قلعه را نشان می دهد که روی سنگها و یک بشکه چوبی در انبار نشسته است و با قلم های نوع پرنعمت قاب گرفته شده است. برچسب مهر و موم شده با مارک تجاری "سنت موریس" این شرکت و چوب پنبه تاج مسی رنگ ، مهارت و اعتماد را به شما منتقل می کند.

مرکز فروش

Xi’an Legend Chanba Willow Shores

مرکز فروش این طرح ترکیبی از مردمان شمال شرقی با لطافت و لطف جنوب است تا زندگی پر از فراگیری داشته باشد. طراحی هوشمند و طرح جمع و جور باعث گسترش معماری داخلی می شود. طراح از مهارت های طراحی ساده و بین المللی با عناصر خالص و مواد ساده که فضا را طبیعی ، آرام و بی نظیر می کند ، استفاده می کند. این طرح یک مرکز فروش با 600 متر مربع است ، هدف آن طراحی یک مرکز فروش مشاغل شرقی مدرن است که باعث می شود قلب ساکن ساکت و دور از فضای پر سر و صدا بیرون برود. آهسته حرکت کنید و از زندگی زیبایی لذت ببرید.

مرکز فروش

Yango Poly Kuliang Hill

مرکز فروش این طرح با هدف کشف چگونگی به دست آوردن یک تجربه لذتبخش از زندگی بت پرستان حومه ای ، که مردم را به دنبال زندگی خوب هدایت می کند و مردم را به سمت خانه شاعرانه شرقی سوق می دهد. طراح از مهارت طراحی مدرن و ساده با مواد طبیعی و ساده استفاده می کند. با تمرکز بر روح و غفلت از فرم ، این ترکیب عناصر منظره ذن و فرهنگ چای ، احساسات عاشقانه ماهیگیران ، چتر کاغذ روغنی را در هم آمیخته است. از طریق دست زدن به جزئیات ، عملکرد و زیبایی را متعادل می کند و زندگی را هنری می کند.

ویلا

Tranquil Dwelling

ویلا این طرح از فنون طراحی تعادل رسمی به عنوان اهداف برای انتقال برداشت هنری شرقی استفاده می کند. این عناصر بامبو ، ارکیده ، شکوفه آلو و چشم انداز را تصویب می کند. صفحه ساده با گسترش شکل بامبو از طریق کسر فرم بتن شکل می گیرد و در جایی که باید متوقف شود متوقف می شود. چیدمان اتاق بالا و پایین اتاق نشیمن و اتاق ناهار خوری محدودیت فضا را مشخص می کند و مکانی را برای چشم انداز شرقی که پراکنده و وصله است تجسم می بخشد. پیرامون موضوع ساده زیستن و سبک سفر ، خطوط متحرک مشخص هستند ، این یک تلاش جدید برای محیط زندگی افراد است.

نام تجاری سالن زیبایی

Silk Royalty

نام تجاری سالن زیبایی هدف از فرآیند نام تجاری این است که با نگاه و احساس سازگاری با روند جهانی آرایش و مراقبت از پوست ، برند را در رده های سطح بالا قرار دهیم. در فضای داخلی و خارجی با ظرافت ، به مسافران مجلل مجللی برای عقب نشینی و مراقبت از خود در صورت تمدید شدن ارائه می دهد. انتقال موفقیت آمیز تجربه به مصرف کنندگان در فرآیند طراحی گنجانده شده است. بنابراین ، سالن الحریر توسعه یافته است ، که بیانگر زنانگی ، عناصر بصری ، رنگ های شاد و بافت ها با توجه به جزئیات خوب است تا اعتماد به نفس و راحتی بیشتری ایجاد کند.

آسیاب آشپزخانه هوشمند

FinaMill

آسیاب آشپزخانه هوشمند FinaMill آسیاب آشپزخانه قدرتمندی است که غلاف ادویه قابل تعویض و قابل تعویض دارد. FinaMill راه آسان برای بالا بردن پخت و پز با طعم جسورانه ادویه های تازه آسیاب شده است. فقط غلاف های قابل استفاده را با ادویه یا گیاهان خشک پر کنید ، یک غلاف را در جای خود قرار دهید و با فشار دادن یک دکمه ، مقدار دقیق ادویه مورد نیاز را خرد کنید. غلاف ادویه را فقط با چند کلیک عوض کنید و به پخت و پز ادامه دهید. این یکی از چرخ های ادویه جات شماست.