مجله طراحی
مجله طراحی
قالب یخ

Icy Galaxy

قالب یخ طبیعت همیشه یکی از مهمترین منابع الهام بخش برای طراحان بوده است. این ایده با نگاه به فضا و تصویر Milk Way Galaxy به ذهن طراحان رسید. مهمترین جنبه در این طرح ایجاد شکل منحصر به فرد بود. بسیاری از طرح ها که در بازار وجود دارند ، تمیز ترین یخ ها را تشکیل می دهند اما در این طرح ارائه شده ، طراحان عمداً روی فرمهایی که توسط مواد معدنی ساخته شده اند در حالی که آب به یخ تبدیل می شود ، متمرکز شده اند تا واضح تر باشند که طراحان نقص طبیعی را تغییر داده اند. به یک اثر زیبا. این طرح یک شکل کروی مارپیچی ایجاد می کند.

نام پروژه : Icy Galaxy, نام طراحان : Ladan Zadfar and Mohammad Farshad, نام مشتری : Creator studio.

Icy Galaxy قالب یخ

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.