مجله طراحی
مجله طراحی
عکاسی

The Japanese Forest

عکاسی جنگل ژاپنی از منظر مذهبی ژاپن گرفته شده است. یکی از ادیان باستانی ژاپن Animism است. پویاییسم اعتقادی است بر این که موجودات غیر انسانی ، زندگی هنوز هم (مواد معدنی ، مصنوعات و غیره) و چیزهای نامرئی نیز دارای یک هدف هستند. عکاسی مشابه این است. ماسارو Eguchi در حال شلیک چیزی است که احساس را در موضوع به وجود می آورد. درختان ، چمنها و مواد معدنی احساس زندگی را احساس می کنند. و حتی مصنوعاتی مانند سدهایی که مدت طولانی در طبیعت باقی مانده اند اراده را احساس می کنند. درست همانطور که طبیعت دست نخورده را مشاهده می کنید ، آینده مناظر موجود را مشاهده خواهید کرد.

نام پروژه : The Japanese Forest, نام طراحان : Masaru Eguchi, نام مشتری : Sunpono.

The Japanese Forest عکاسی

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.