مجله طراحی
مجله طراحی
مرکز فروش

Shuimolanting

مرکز فروش سبک چینی این مورد سنگ قهوه ای تیره قهوه ای موجود در بازار و خالی بودن نور طبیعی پنجره کف را تصویب می کند و تضاد بین نور و سایه ، مجازی و واقعی را تشکیل می دهد. کوره های چوبی مجازی و آلومینیومی ، تکه های برگ نیلوفر آبی مس در قسمت منظره آب و هنر نصب شخصیت چینی در منطقه استراحت ، نقطه "دادگاه ارکیده جوهر" و "؛ مورد. به طور خاص ، استفاده از مواد جدید از آبله ، در برجسته معمولی فوق العاده ، بلکه به طرز مبتکرانه هزینه سطح را کاهش می دهد.

نام پروژه : Shuimolanting, نام طراحان : Zhoumin Wei, نام مشتری : Hefei Wanling Architectural Decoration Design Engineering Co.,LTD..

Shuimolanting مرکز فروش

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.