مجله طراحی
مجله طراحی
مرکز فروش

Yango Poly Kuliang Hill

مرکز فروش این طرح با هدف کشف چگونگی به دست آوردن یک تجربه لذتبخش از زندگی بت پرستان حومه ای ، که مردم را به دنبال زندگی خوب هدایت می کند و مردم را به سمت خانه شاعرانه شرقی سوق می دهد. طراح از مهارت طراحی مدرن و ساده با مواد طبیعی و ساده استفاده می کند. با تمرکز بر روح و غفلت از فرم ، این ترکیب عناصر منظره ذن و فرهنگ چای ، احساسات عاشقانه ماهیگیران ، چتر کاغذ روغنی را در هم آمیخته است. از طریق دست زدن به جزئیات ، عملکرد و زیبایی را متعادل می کند و زندگی را هنری می کند.

نام پروژه : Yango Poly Kuliang Hill, نام طراحان : HCD IMPRESS, نام مشتری : Yango.

Yango Poly Kuliang Hill مرکز فروش

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.