مجله طراحی
مجله طراحی
رستوران و فروشگاه Udon

Inami Koro

رستوران و فروشگاه Udon چگونه معماری می تواند نمایانگر یک مفهوم آشپزی باشد؟ Edge of the Wood تلاشی برای پاسخ به این سوال است. اینامی کورو در حالی که تکنیک های متداول را برای تهیه آماده می کند ، در حال بازتولید ظرف سنتی ژاپنی اودون است. ساختمان جدید با تجدید نظر در ساخت و سازهای چوبی سنتی ژاپن ، رویکرد آنها را بازتاب می دهد. تمام خطوط کانتور که شکل ساختمان را بیان می کنند ساده شده اند. این شامل قاب شیشه ای است که درون ستون های چوبی نازک پنهان شده است ، شیب سقف و سقف چرخانده شده و لبه های دیواره های عمودی همگی توسط یک خط واحد بیان می شوند.

نام پروژه : Inami Koro, نام طراحان : Tetsuya Matsumoto, نام مشتری : Miki City..

Inami Koro رستوران و فروشگاه Udon

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.