مجله طراحی
مجله طراحی
نصب هنر

The Future Sees You

نصب هنر The Futes Sees You زیبایی های خوش بینی را در آغوش جوان خلاق بزرگسالان ارائه می دهد - متفکران ، مبتکران ، طراحان و هنرمندان دنیای شما. داستانی بصری پویا ، پیش بینی شده از طریق 30 ویندوز با بیش از 5 سطح ، چشم ها را در طیف پر رنگی از رنگ چشم طعم می زند ، و گاه به نظر می رسد که آنها با اطمینان از شب به پشت سر می روند. از طریق این چشم ها آینده ، متفکر ، مبتکر ، طراح و هنرمند را می بینند: آفرینندگان فردا که دنیا را تغییر می دهند.

نام پروژه : The Future Sees You, نام طراحان : Beck Storer, نام مشتری : Billy Blue College of Design - Torrens University Australia.

The Future Sees You نصب هنر

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.