مجله طراحی
مجله طراحی
هویت بصری نانوایی

Mangata Patisserie

هویت بصری نانوایی Mångata به زبان سوئدی به عنوان یک صحنه عاشقانه تجسم می شود ، بازتاب درخشان و شبیه جاده ای ماه در دریا شب ایجاد می کند. این صحنه بصری جذاب و به اندازه کافی خاص برای ایجاد تصویر برند است. پالت رنگی ، مشکی و طلایی ، از فضای دریای تاریک تقلید می کند ، همچنین به این برند لمس اسرارآمیز و لوکس می داد.

نام پروژه : Mangata Patisserie, نام طراحان : M — N Associates, نام مشتری : M — N Associates.

Mangata Patisserie هویت بصری نانوایی

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.