مجله طراحی
مجله طراحی
وب سایت

Upstox

وب سایت Upstox قبلاً شعبه RKSV یک بستر معاملات سهام آنلاین است. محصولات متمایز طراحی شده برای بازرگانان و افراد غیرمجاز یکی از قویترین USP Upstox به همراه پلتفرم یادگیری تجارت آزاد است. کل استراتژی و مارک تجاری در مرحله طراحی در استودیوی Lollypop مفهوم سازی شد. رقبای عمیق ، کاربران و تحقیقات بازار در ارائه راه حل هایی که هویت گسسته ای را برای وب سایت ایجاد کرده اند ، کمک کردند. طراحی ها با استفاده از تصاویر دلخواه ، انیمیشن ها و آیکون هایی که در شکستن یکنواختی وب سایت هدایت داده ها کمک می کنند ، تعاملی و شهودی ساخته شده اند.

نام پروژه : Upstox, نام طراحان : Lollypop Design Studio, نام مشتری : Upstox.

Upstox وب سایت

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.