مجله طراحی
مجله طراحی
غرفه

ResoNet Sinan Mansions

غرفه Pavilion ResoNet ساخته شده توسط جشن Sinan Mansions در شانگهای برای جشن سال نو چینی 2017. این شامل یک غرفه موقت به علاوه یک چراغ تعاملی "چراغ" LED است که در سطح داخلی متصل است. از تکنیک های Low-Fi برای تجسم فرکانسهای رزونانس ذاتی در محیط طبیعی ، از طریق تعامل عمومی و عناصر اطراف آن که توسط یک شبکه LED تشخیص داده می شود ، استفاده می کند. پاویون قلمرو عمومی را در پاسخ به محرک های لرزش روشن می کند. جدای از بازدیدکنندگان که می توانند برای آرزو های جشنواره بهار بیایند ، می تواند به عنوان یک مرحله عملکرد نیز مورد استفاده قرار گیرد.

نام پروژه : ResoNet Sinan Mansions, نام طراحان : William Hailiang Chen, نام مشتری : Sinan Mansions.

ResoNet Sinan Mansions غرفه

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.