مجله طراحی
مجله طراحی
لامپ آویز

Snow drop

لامپ آویز قطره برفی یک سقف و روشنایی مدولار است. راحتی وی تنظیم درخشندگی آن با مدولاسیون به لطف سیستم قرقره ای صاف است. قدم به قدم با بازی با وزنه های ضد وزن کاربر قادر به افزایش و کاهش درخشندگی است. مدولاسیون این طرح مراحل مختلف شکوفا شدن یک برفی را از ابتدا با چهار ضلعی تا انتهای آن با چهار مثلث فراکتال یادآوری می کند. لامپ کهربا ادیسون کهربا ، در زمان بسته بودن طرح ، درون یک جعبه اختصاصی چهار گوشه ساخته شده از پلکسی سفید اپالسنتس قرار می گیرد.

نام پروژه : Snow drop, نام طراحان : Nicolas Brevers,, نام مشتری : Gobo lighting.

Snow drop لامپ آویز

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.