مجله طراحی
مجله طراحی
مخلوط کردن پالت

MiioPalette

مخلوط کردن پالت طراحی Miio Palette از پالت یک نقاش الهام گرفته شد اما برای آزمایشگاه دندانپزشکی منظور شده بود. این طراح با استفاده از چشم انداز هنری و کاربردی ، محصولی را تولید کرده است که مجهز به سطح شیشه ای قابل تمیز و جداشونده برای مخلوط کردن کامپوزیت و با 9 حلقه چاه است که در آن می توانید کوزه های سرامیکی خود را به طور عملی ذخیره کنید. با کمک صفحه مخلوط کردن ، کاربر می تواند بطری های کوچک را مطابق با مشخصات متمایز خود به منظور به حداکثر رساندن عملکرد تکنسین های دندانپزشکی ، به راحتی سفارش دهد.

نام پروژه : MiioPalette, نام طراحان : Gilbert Vasile, نام مشتری : miioPALETTE.

MiioPalette مخلوط کردن پالت

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.