مجله طراحی
مجله طراحی
گلدان

Flower Shaper

گلدان این سری گلدان ها نتیجه آزمایش با قابلیت ها و محدودیت های خاک رس و یک چاپگر سه بعدی سفالی ساخته شده است. رس در هنگام خیس نرم و نرم است ، اما هنگام خشک شدن سخت و شکننده می شود. خاک رس پس از گرم کردن در یک کوره ، به یک ماده با دوام و ضد آب تبدیل می شود. تمرکز بر روی ایجاد اشکال و بافت های جالب است که یا با استفاده از روش های سنتی کاری دشوار و وقت گیر هستند و یا حتی قابل انجام نیستند. مواد و روش ساختار ، بافت و فرم را تعریف می کردند. همه با هم کار می کنند تا به شکل دادن گل کمک کنند. هیچ ماده دیگری اضافه نشده است.

نام پروژه : Flower Shaper, نام طراحان : Dave Coomans and Gaudi Hoedaya, نام مشتری : xprmnt.

Flower Shaper گلدان

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.