مجله طراحی
مجله طراحی
فنجان روشنایی

Oriental landscape

فنجان روشنایی تصویر منظره در جام روشنایی از Soomook-sansuhwa ، یک نقاشی منظره سنتی کره ای گرفته شده است. تفسیر شده به عنوان هنر سرامیکی روشن ، منظره با تغییر در ضخامت دیواره های فنجان "ترسیم شده" است. جام نورپردازی به عنوان یک مربی قابل استفاده است و در هنگام ترکیب با یک بشقاب که دارای LED تعبیه شده است به نورپردازی زینتی تبدیل می شود. چراغ با حسگر لمسی روشن و خاموش می شود و از باتری قابل شارژ پشتیبانی می کند که از اتصال Micro-USB پشتیبانی می کند.

نام پروژه : Oriental landscape, نام طراحان : Kim, نام مشتری : BO & BONG ceramic art studio.

Oriental landscape فنجان روشنایی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.