مجله طراحی
مجله طراحی
Dashcam Car

BlackVue DR650GW-2CH

Dashcam Car BLackVue DR650GW-2CH یک دوربین داشبورد ماشین نظارت با یک شکل استوانه ای ساده و در عین حال پیشرفته است. نصب این واحد آسان است و به لطف چرخش 360 درجه بسیار قابل تنظیم است. نزدیکی داشکام با شیشه جلو ، لرزش ها و تابش خیره کننده را به حداقل می رساند و ضبط را حتی نرم تر و با ثبات تر امکان پذیر می کند. پس از یک تحقیق کامل برای پیدا کردن شکل هندسی کامل که می تواند با ویژگی ها هماهنگ باشد ، شکل استوانه ای که عناصر پایداری و قابلیت تنظیم را فراهم می آورد برای این پروژه انتخاب شد.

نام پروژه : BlackVue DR650GW-2CH, نام طراحان : Pittasoft Co., Ltd., نام مشتری : BlackVue.

BlackVue DR650GW-2CH Dashcam Car

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.