مجله طراحی
مجله طراحی
بلندگوهای بی سیم

FiPo

بلندگوهای بی سیم FiPo (شکل اختصاری "قدرت آتش") با طراحی چشم نواز خود ، به نفوذ عمیق صدا به سلولهای استخوانی به عنوان الهام بخش طراحی اشاره دارد. هدف تولید صدا با قدرت و کیفیت بالا به استخوان بدن و سلولهای آن است. این کار کاربر را قادر می سازد از طریق بلوتوث ، بلندگو را به تلفن همراه ، لپ تاپ ، تبلت و سایر دستگاه ها وصل کند. زاویه قرارگیری بلندگو با توجه به استانداردهای ارگونومیک طراحی شده است. علاوه بر این ، بلندگو قادر به جدا شدن از پایه شیشه ای خود است که کاربر را قادر به شارژ مجدد آن می کند.

نام پروژه : FiPo , نام طراحان : Nima Bavardi, نام مشتری : Nima Bvi Design.

FiPo  بلندگوهای بی سیم

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.