مجله طراحی
مجله طراحی
تبلیغ رویدادها

Typographic Posters

تبلیغ رویدادها پوسترهای چاپی مجموعه ای از پوسترهای ساخته شده در سالهای 2013 و 2015 است. این پروژه شامل استفاده تجربی از تایپوگرافی از طریق استفاده از خطوط ، الگوهای و دیدگاه ایزومتریک است که یک تجربه ادراکی منحصر به فرد ایجاد می کند. هرکدام از این پوسترها چالشی برای برقراری ارتباط با تنها استفاده از نوع هستند. 1. پوستر برای جشن 40 سالگی فلیکس بلتران. 2. پوستر برای تجلیل از 25 سالگی موسسه گشتالت. 3. پوستر برای اعتراض به مفقود شدن 43 دانش آموز در مکزیک. 4. پوستر کنفرانس طراحی Passion & Design V. 5. سیزده صدای جولیان کاریلو.

نام پروژه : Typographic Posters, نام طراحان : Manuel Guerrero, نام مشتری : BlueTypo.

Typographic Posters تبلیغ رویدادها

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.