مجله طراحی
مجله طراحی
تحول دیجیتال

Tigi

تحول دیجیتال یکی از نمادین ترین موجودات در مد مو این است که گامی شجاعانه در ارتباط با دیجیتال برداشته باشد. بازآرایی دامنه های حرفه ای dot dot com و Tigi Color Copyright محدوده با ترکیب مطالب حاشیه ای ، ایجاد شده توسط هنرمندان ، درگیری عکاسان معاصر و در عین حال عبارات طراحی نشده در دیجیتال ، مدیریت شد. تضادهای خوب ، اما تند بین تکنیکها و کاردستی. سرانجام راهنمایی Tigi را با استفاده از روش گام به گام سالم به تحول دیجیتالی واقعی از 0 تا 100 هدایت می کنیم.

نام پروژه : Tigi, نام طراحان : Fayssal Loussaief, نام مشتری : Unilever UK TIGI.

Tigi تحول دیجیتال

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.