مجله طراحی
مجله طراحی
واگن برقی پنیر سرد

Keza

واگن برقی پنیر سرد پاتریک ساران در سال 2008 واگن برقی پنیر Keza را ایجاد کرد. در درجه اول ابزاری است که این واگن برقی باید کنجکاوی شام را نیز برانگیزد. این امر با استفاده از یک ساختار چوبی لاکچری سبک مونتاژ شده بر روی چرخ های صنعتی حاصل می شود. هنگام باز کردن کرکره و استقرار قفسه های داخلی آن ، سبد خرید یک جدول بزرگ ارائه پنیرهای بالغ را نشان می دهد. پیشخدمت با استفاده از این مرحله آماده ، می تواند زبان بدن مناسبی را اتخاذ کند.

نام پروژه : Keza, نام طراحان : Patrick Sarran, نام مشتری : QUISO SARL.

Keza واگن برقی پنیر سرد

این طراحی عالی برنده جایزه طراحی طلایی در محصولات طراحی و مسابقه طراحی پروژه های روشنایی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحان برنده جوایز طلایی را برای کشف بسیاری دیگر از محصولات روشنایی جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق و کارهای طراحی پروژه های روشنایی مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.