مجله طراحی
مجله طراحی
چهار پایه

Ane

چهار پایه چهار پایه آنه دارای تخته های چوبی جامد است که به نظر می رسد به طور هماهنگ و در عین حال مستقل از پاهای الوار ، بالای قاب فولادی شناور هستند. این طراح اظهار می کند که صندلی ، دست ساخته شده در چوب مصنوعی سازگار با محیط زیست ، از طریق استفاده بی نظیر از قطعات متعدد از یک شکل چوب قرار گرفته و به صورت پویا برش داده می شود. هنگام نشستن روی چهار پایه ، اندکی افزایش زاویه به پشت و زاویه چرخش در طرفین به گونه ای به پایان می رسد که موقعیت طبیعی و راحت نشستن را فراهم می کند. چهار پایه آن فقط از درجه پیچیدگی مناسب برای ایجاد یک پایان زیبا برخوردار است.

نام پروژه : Ane, نام طراحان : Troy Backhouse, نام مشتری : troy backhouse.

Ane چهار پایه

این طراحی استثنایی برنده جایزه طراحی پلاتین در مسابقه طراحی محصولات اسباب بازی ، بازی ها و سرگرمی ها می باشد. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جوایز پلاتین را ببینید تا بسیاری از اسباب بازی های جدید ، ابتکاری ، اصلی و خلاق جدید ، بازی ها و طراحی محصولات سرگرمی را کشف کنید.

تیم طراحی روز

بزرگترین تیم های طراحی جهان.

بعضی اوقات شما نیاز به یک تیم بسیار بزرگ از طراحان با استعداد دارید تا از طرح های بسیار عالی استفاده کنید. هر روز ، ما یک تیم طراحی خلاق و خلاق و خلاق برنده جوایز برجسته داریم. معماری اصلی و خلاق ، طراحی خوب ، مد ، طراحی گرافیک و پروژه های استراتژی طراحی را از تیم های طراحی در سراسر جهان کاوش و کشف کنید. از آثار اصلی طراحان استاد بزرگ الهام بگیرید.