مجله طراحی
مجله طراحی
هتل بوتیک

108T Playhouse

هتل بوتیک 108T Playhouse یک هتل بوتیک است که نگاهی اجمالی به شیوه زندگی سنگاپور نشان می دهد. مهمانان می توانند با عناصر طراحی بازیگرا که حواسشان را جلب می کند ، می توانند در مورد میراث ، تاریخ و فرهنگ سنگاپور بدانند. یک تجربه معتبر در انتظار آنهاست زیرا مجموعه هایی که برای زندگی طراحی شده اند ، نه فقط برای گذراندن شب. یک مقصد به خودی خود ، 108T Playhouse از میهمانان استقبال می کند تا در محوطه آن بمانند و آنچه را که دوست دارد زندگی ، کار و بازی همه را در یک مکان تجربه کنند تجربه کنند - پدیده ای که به طور فزاینده ای در سنگاپورهای کمبود زمین مشاهده می شود.

نام پروژه : 108T Playhouse, نام طراحان : Constance D. Tew, نام مشتری : Creative Mind Design Pte Ltd.

108T Playhouse هتل بوتیک

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.