مجله طراحی
مجله طراحی
کاتالوگ هنرهای گرافیکی

Grafika ASP Krakow

کاتالوگ هنرهای گرافیکی آلبوم Jubilee جشن 45 سالگی دانشکده هنرهای گرافیکی در آکادمی هنرهای زیبا در کراکوف را برگزار می کند. این مجموعه طیف گسترده ای از نکات برجسته مدرسه را شامل می شود: آثار هنری معلمان و دانش آموزان ، عکس های بایگانی ، جدول زمانی کار معلمان ، نقشه هایی با ساختمان های آکادمی ، فهرست دانش آموختگان. ویژگی ها: 3 قسمت مختلف؛ 5 جلد تاشو مانند نیمکت های چاپی مقوایی سنتی. عناوین رنگی و برجسته روی جلد ماتریس چاپ فلزی. خطاهای چاپی عمدی طراحی شده ، اتصال چسبانده شده با یک ستون فقرات مرئی که توسط یک باند شکم پوشانده شده است.

نام پروژه : Grafika ASP Krakow, نام طراحان : Aleksandra Toborowicz, نام مشتری : Faculty of Graphic Arts at the Jan Matejko Academy of Fine Arts in Cracow.

Grafika ASP Krakow کاتالوگ هنرهای گرافیکی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.