مجله طراحی
مجله طراحی
میز اداری

Divax

میز اداری Divax یک میز اداری جدید است که توسط سحر بختیاری راد طراحی و ساخته شده توسط امیرحسین جوادیان ، با طراحی خاص و منحصر به فرد است. این با انواع دیگر میزها متفاوت است ، زیرا باعث ایجاد یک محل کار جدید می شود که باعث جذب کارمندان می شود و اعتماد به نفس را افزایش می دهد. میز جلوی کوچک پیوند بین کارمند و مشتری است. کارمندان می توانند برخی گیاهان را روی میز قرار دهند تا اکسیژن را در محیط کار افزایش دهند و آلودگی را کاهش دهند.

نام پروژه : Divax, نام طراحان : Sahar, نام مشتری : Novin Tarh Arsh Ashian(DIVAX)Co..

Divax میز اداری

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

مصاحبه طراحی روز

مصاحبه با طراحان مشهور جهان.

آخرین مصاحبه ها و گفتگوهای مربوط به طراحی ، خلاقیت و نوآوری بین روزنامه نگار طراحی و طراحان ، هنرمندان و معماران مشهور جهان را بخوانید. جدیدترین پروژه های طراحی و طرح های برنده جایزه توسط طراحان ، هنرمندان ، معماران و مبتکران معروف را ببینید. بینش های جدیدی درباره خلاقیت ، نوآوری ، هنر ، طراحی و معماری کشف کنید. در مورد فرآیندهای طراحی طراحان عالی اطلاعات کسب کنید.