مجله طراحی
مجله طراحی
میز اداری

Divax

میز اداری Divax یک میز اداری جدید است که توسط سحر بختیاری راد طراحی و ساخته شده توسط امیرحسین جوادیان ، با طراحی خاص و منحصر به فرد است. این با انواع دیگر میزها متفاوت است ، زیرا باعث ایجاد یک محل کار جدید می شود که باعث جذب کارمندان می شود و اعتماد به نفس را افزایش می دهد. میز جلوی کوچک پیوند بین کارمند و مشتری است. کارمندان می توانند برخی گیاهان را روی میز قرار دهند تا اکسیژن را در محیط کار افزایش دهند و آلودگی را کاهش دهند.

نام پروژه : Divax, نام طراحان : Sahar, نام مشتری : Novin Tarh Arsh Ashian(DIVAX)Co..

Divax میز اداری

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

افسانه طراحی روز

طراحان افسانه ای و آثار برنده جایزه آنها.

Design Legends طراحان بسیار مشهوری هستند که با طراحی های خوب جهان ما را به مکانی بهتر تبدیل می کنند. طراحان افسانه ای و طرح های خلاقانه محصولات خود ، آثار هنری اصلی ، معماری خلاق ، طرح های مد برجسته و استراتژی های طراحی را کشف کنید. از کارهای طراحی اصلی طراحان ، هنرمندان ، معماران ، مبتکران و برندهای مختلف در سراسر جهان لذت ببرید و اکتشاف کنید. از طرح های خلاقانه الهام بگیرید.