مجله طراحی
مجله طراحی
میز اداری

Divax

میز اداری Divax یک میز اداری جدید است که توسط سحر بختیاری راد طراحی و ساخته شده توسط امیرحسین جوادیان ، با طراحی خاص و منحصر به فرد است. این با انواع دیگر میزها متفاوت است ، زیرا باعث ایجاد یک محل کار جدید می شود که باعث جذب کارمندان می شود و اعتماد به نفس را افزایش می دهد. میز جلوی کوچک پیوند بین کارمند و مشتری است. کارمندان می توانند برخی گیاهان را روی میز قرار دهند تا اکسیژن را در محیط کار افزایش دهند و آلودگی را کاهش دهند.

نام پروژه : Divax, نام طراحان : Sahar, نام مشتری : Novin Tarh Arsh Ashian(DIVAX)Co..

Divax میز اداری

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.