مجله طراحی
مجله طراحی
مرکز خرید

Adagio Townplaza

مرکز خرید بر اساس سبک زندگی مجاور ، این طرح متناسب با نیازهای مردم تطبیق داده شده است. این مکان به عنوان مکانی مناسب برای خانواده ها در نظر گرفته شده است تا همه بتوانند از آن لذت ببرند. این منطقه دارای یک محل اصلی است که بیشتر تعامل ها در طول روز در سطح زمین اتفاق می افتد ، طبقه دوم که طراحی آن برای سلامتی ، مد و زیبایی است و یک طبقه 3 با نوار سالن و رستوران ها که از ساعت 2 بعد از ظهر تا نیمه شب زنده می شوند. یکی از جنبه های اصلی این است که 90٪ واحد ها از هر مکان خاصی دارای دید مستقیم هستند. پارکینگ نیز از این طریق بهینه شده است زیرا مکان های اشغال شده در روز بصورت شبانه آزاد است.

نام پروژه : Adagio Townplaza, نام طراحان : Adagio Townplaza, نام مشتری : HAUS INMOBILIARIA SA.

Adagio Townplaza مرکز خرید

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.