مجله طراحی
مجله طراحی
نیمکت مجسمه سازی

Metric - Ganic

نیمکت مجسمه سازی با استفاده از Metric-Ganic Chen ، مفهوم چگونگی تمدن دانش و چگونگی شکل گیری زمین برای ایجاد فرهنگ و تاریخ را بررسی می کند - از طریق این لنز ، نیمکت مجسمه سازی با مطالعه الگوهای طبیعی و ریاضی بررسی می شود. تمایز بین اشکال معدنی و ارگانیک ، شکل ظاهری اریگامی چوب نمایانگر دانش بشر براساس محاسبات ریاضی است که با دانه طبیعی بلوط سفید نشان دهنده جنگل و زمین است.

نام پروژه : Metric - Ganic, نام طراحان : Webber (Ping-Chun) Chen, نام مشتری : 'Make It' Exhibition, Victoria University, New Zealand.

Metric - Ganic نیمکت مجسمه سازی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.