مجله طراحی
مجله طراحی
جعبه هدیه

Jack Daniel's

جعبه هدیه جعبه هدیه لوکس برای ویسکی تنسی جک دانیل نه تنها یک جعبه معمولی شامل یک بطری در داخل است. این بسته ساخت و ساز منحصر به فرد برای ویژگی طراحی عالی بلکه همچنین برای تهیه بطری ایمن در همان زمان توسعه داده شد. با تشکر از ویندوزهای بزرگ بزرگ که می توانیم در کل کادر مشاهده کنیم. نور مستقیماً از طریق جعبه ، رنگ اصلی ویسکی و خلوص محصول را برجسته می کند. اگرچه دو طرف جعبه باز است ، اما سختی پیچشی بسیار عالی است. جعبه هدیه کاملاً از مقوا ساخته شده است و با مهر و موم گرم و عناصر نقش برجسته ای روکش شده است.

نام پروژه : Jack Daniel's, نام طراحان : Kantors Creative Club, نام مشتری : Kantors Creative Club.

Jack Daniel's جعبه هدیه

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.