مجله طراحی
مجله طراحی
مبلمان حمام

Soluzione

مبلمان حمام مجموعه مبلمان حمام Soluzione بر اساس ایده ایجاد راه حل های نوآورانه و شیک ساخته شده است تا زندگی را آسان تر ، صلح آمیز و ساخت حمام با احساس شخصیتی انجام دهد. کابینت حمام ، در سه اندازه متفاوت با کشوها و انتخاب درب کابینت موجود است ، به منظور تعریف مجدد زیبایی شناسی حمام با سینک ظرف ها ترکیب شده است. ماژول آویز حوله نیم دایره اختیاری یک رویکرد نوآورانه در مورد حوله و آویزان کردن حوله است. مجموعه Solusione موجود در لاک رنگ سفید و آنتراسیت امیدوار است که راه حل های خلاقانه ای برای حمام ارائه دهد.

نام پروژه : Soluzione, نام طراحان : Isvea Eurasia, نام مشتری : ISVEA.

Soluzione مبلمان حمام

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.