مجله طراحی
مجله طراحی
برند داخلی شرکت

Wellness and DaySPA

برند داخلی شرکت تسهیلات آبگرم روزانه که برای تحریک مشتری در بدو ورود طراحی شده است و به یک تعالی فوری از یک روال روزانه شهری به فضایی از نشاط روحی و جسمی کمک می کند. مفهوم مارک تجاری برای حجم پارامتری سقف و دیوارها صدق می کند ، که مانند دهانه های غار طبیعی اجازه می دهد تا نور روز طبیعی در دفتر و مناطق حسابداری در پشت سر آنها جاری شود. دو ماژول پذیرایی در برگهای مس شبیه به دو سنگ نیمه قیمتی جبهه طلایی شده است. رویکرد طراحی استعاره ای از زیبایی درونی است که برای آشکار سازی نیاز به پالایش دارد.

نام پروژه : Wellness and DaySPA, نام طراحان : Helen Brasinika, نام مشتری : BllendDesignOffice.

Wellness and DaySPA برند داخلی شرکت

این طراحی خوب برنده جایزه طراحی در رقابت طراحی بسته بندی است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه را برای کشف بسیاری از کارهای طراحی بسته بندی جدید جدید ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.