مجله طراحی
مجله طراحی
میز قهوه

Cell

میز قهوه این قطعه مبلمان با هدف ارتقاء کیفیت و زیبایی شناسی فضای داخلی و مطرح کردن موضوعات مربوط به مصرف و تولید انبوه است. این پروژه از سلول تشکیل شده است. هر سلول به یک نیاز متفاوت ، یک فضای ذخیره سازی متفاوت ، از نظر اندازه و رنگ متفاوت مطابقت دارد. میزهای قهوه می توانند روی چرخها باشند تا به راحتی در تحرک به دست آورند. اگر روی چرخ ها نباشد ، هر سلول می تواند از بقیه جدا شود و به عنوان یک میز جانبی قرار گیرد. علاوه بر این ، سلولهایی با همان رنگ و اندازه می توانند تکرار شوند و بر روی دیوار قرار بگیرند.

نام پروژه : Cell, نام طراحان : Anna Moraitou, نام مشتری : Anna Moraitou, desarch architects.

Cell میز قهوه

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.