مجله طراحی
مجله طراحی
سنجاق سینه

Nautilus Carboniferous

سنجاق سینه کتابچه راهنمای "Nautilus Carboniferous" هندسه های مقدس طبیعت را که مربوط به نسبت طلایی است ، بررسی می کند. با استفاده از مواد پیشرفته ، سنجاقچه با استفاده از ورق های کامپوزیت فیبر کربن / Kvlar 0.40 میلی متر و اجزای ساخته شده با دقت در طلا ، پالادیوم و مروارید تاهیتی ساخته شد. دستی که با کمترین توجه به جزئیات ساخته شده است ، سنجاقچه نشان دهنده زیبایی طبیعت ، ریاضیات و رابطه بین این دو است.

نام پروژه : Nautilus Carboniferous, نام طراحان : Ezra Satok-Wolman, نام مشتری : Atelier Hg & Company Inc..

Nautilus Carboniferous سنجاق سینه

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.