مجله طراحی
مجله طراحی
وب سایت تجارت الکترونیکی

Noritake

وب سایت تجارت الکترونیکی یک سال پیش ساخته شد ، این یک پروژه طراحی پرچمدار پرچمدار بود که طراحی مسطح روند خاصی نداشته باشد. این طراحی شامل قالب بندی کاشی برای محصولات و سیستم شبکه کل سایت است. من همچنین نام تجاری منحصر به فرد را در پاورقی با تایپوگرافی ظریف و در عین حال مفصل ایجاد کردم. این مفهوم وب سایت ایجاد یک طراحی ساده و زیبا بود که با استفاده از فضای مناسب و عناصر طراحی مسطح ، معقول می شد.

نام پروژه : Noritake, نام طراحان : Jade(Jung Kil) Choi, نام مشتری : Noritake.

Noritake وب سایت تجارت الکترونیکی

این طرح عالی برنده جایزه طراحی برنز در مسابقات معماری ، ساختمان و طراحی سازه است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه برنز را برای کشف بسیاری دیگر از معماری های جدید ، نوآورانه ، اصلی و خلاقانه ، بناها و طراحی سازه مشاهده کنید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.