مجله طراحی
مجله طراحی
کیت ساخت چند منظوره

JIX

کیت ساخت چند منظوره JIX کیت ساختمانی است که توسط هنرمند تجسمی و طراح محصولات مستقر در نیویورک و پاتریک مارتینز ساخته شده است. این ترکیب از عناصر مدولار کوچکی تشکیل شده است که بطور خاص طراحی شده اند تا کاه های آشامیدنی استاندارد به هم متصل شوند تا بتوانند طیف گسترده ای از سازه ها را ایجاد کنند. اتصالات JIX در شبکه های مسطح قرار گرفته اند که به راحتی از هم جدا می شوند ، از هم جدا می شوند و در جای خود قفل می شوند. با JIX می توانید همه چیز را از ساختار بلندپروازانه به اندازه اتاق گرفته تا مجسمه های برجسته جدول ، همه با استفاده از اتصالات JIX و نی های نوشیدنی بسازید.

نام پروژه : JIX, نام طراحان : Patrick Martinez, نام مشتری : Blank Bubble.

JIX کیت ساخت چند منظوره

این طراحی شگفت انگیز برنده جایزه طراحی نقره ای در رقابت های طراحی مد ، پوشاک و پوشاک است. شما مطمئناً باید نمونه کارهای طراحی طراحان برنده جایزه نقره را برای کشف بسیاری از کارهای جدید دیگر ، خلاقانه ، اصلی و خلاق مد ، پوشاک و طراحی پوشاک ببینید.

طراحی روز

طراحی شگفت انگیز طراحی خوب. بهترین طراحی

طرح های خوب برای جامعه ارزش ایجاد می کند. هر روز ما یک پروژه طراحی ویژه را ارائه می دهیم که نشان از برتری در طراحی دارد. امروز ، ما خوشحالیم که یک طراحی برنده جایزه را به نمایش می گذاریم که باعث ایجاد تفاوت مثبت می شود. ما روزانه با طراحی های عالی و الهام بخشتری روبرو خواهیم شد. اطمینان حاصل کنید که هر روز از ما دیدن کنید تا از محصولات و پروژه های طراحی خوب جدید از بهترین طراحان در سراسر جهان لذت ببرید.